Darbuotojai

Techninis aptarnaujantis personalas

Eil.Nr.

Vardas, pavardė

Pareigos

1. Rolandas Mičiurovas

Direktoriaus pavaduotojas ūkiui
Civilinės saugos specialistas 

2.

Rasa Žalgevičienė

Sekretorė, socialinė darbuotoja
3.

Kęstutis Žukauskas

Kompiuterių inžinierius

4.

Dalia Antanavičienė

Valytoja

5.

Inga Bakutienė

Valytoja
6

Kristina Baniulienė

Valytoja
7.

Tatjana Lytiuga

Valytoja
8.

Nona Redka

Valytoja
9.

Birutė Ruzgienė

Valytoja
10.

Igna Polosuchinienė

Valytoja
11.

Irena Povilavičienė

Valytoja
12.

Danguolė Šalukienė

Rūbininkė

13.

Saulius Matulaitis

Naktinis sargas

14.

Arvydas Povilavičius

Naktinis sargas

15.

Nijolė Urbonavičiūtė

Kiemsargė

16.

Vitalijus Michailovskij

Pagalbinis darbininkas

17.

Vita Rizlerienė

Slaugytoja

18.

Raimonda Mieliauskienė

Mokytojo padėjėja

19.

Dovilė Šulnienė

Mokytojo padėjėja

20.

Indrė Kairienė

Mokytojo padėjėja

21. Jurgita Musneckienė

Mokytojo padėjėja

22.

Rasa Maslianikienė

Mokytojo padėjėja

23.

Ieva Balinskienė

Mokytojo padėjėja

24.

Vigilija Pikelienė

Mokytojo padėjėja

25.

Aneta Gudaitienė

Mokytojo padėjėja

26.

Daiva Bernotienė

Mokytojo padėjėja

27.

Jurgita Binkienė

Mokytojo padėjėja
28.

Emilija Juškevičiūtė

Mokytojo padėjėja
29.

Živilė Norvaišė

Mokytojo padėjėja
30.

Valentina Špakauskienė

Mokytojo padėjėja
31.

Oksana Peseckienė

Mokytojo padėjėja
32.

Justina Baranauskienė

Mokytojo padėjėja
33.

Kristina Nemčiunavičienė

Mokytojo padėjėja
34.

Jurgita Andrijaitienė

Soc. darbuotojo padėjėja

35.

Eugenijus Mančauskas

Vairuotojas

36.

Valdas Daniškevičius

Apdailininkas

37.

Romualdas Šivickas

Pagalbinis darbininkas

38.

Virginija Rudauskaitė

Budėtoja

39.

Marija Liulienė

Budėtoja

  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
5. 12.10 – 12.55
  • 1. 08.00 – 08.45
  • 2. 08.55 – 09.40
  • 3. 09.55 – 10.40
  • 4. 11.00 – 11.45
  • 5. 12.10 – 12.55
  • 6. 13.10 – 13.55
  • 7. 14.05 – 14.50
  • 8. 14.55 – 15.40
  • 9. 15.50 – 16.35
etwinning