Tradiciniai renginiai

Organizavimo laikas

Ugdymo dienos

Spalio mėnuo

Edukacinių programų diena

Gruodžio mėnuo

Kalėdiniai renginiai

Vasario mėnuo

Pilietiškumo diena

Kovo mėnuo

Renginys, skirtas Pasaulinei Žemės dienai

Gegužės mėnuo

Avangardinio meno festivalis „Aš kitoks“

Birželio mėnuo

Ekskursijų diena „Pažink savo gimtąjį kraštą“

Kultūrinė pažintinė lavinamųjų ir 1–10 klasių mokinių veikla 2023-2024 mokslo metai

Eil. Nr.

Data

Neformaliojo ugdymo diena

Atsakingas/i

1

2023-09-01
(penktadienis)

Mokslo ir žinių diena.
Renginys 1–10 ir lavinamųjų klasių mokiniams.

D. Sedelskienė, G. Každailytė, A. Miškinis

2

2023-10-10
(antradienis)
2023-10-11
(trečiadienis)
2023-10-20       
(penktadienis)

Mokomės žaismingai ir kūrybingai (edukacijos pagal Kultūros pasą).
Veikla, ugdanti 5-10 ir lavinamųjų klasių mokinių, bendrąsias kompetencijas.

D. Sedelskienė, G. Dumskienė, N. Šinkūnienė

3

2023-10-18
(trečiadienis)

Gražinos vardo diena.
1-10 ir lavinamųjų klasių mokinių kūrybinė diena.

R. Jasiulienė, mokyklos tarybos nariai

4

2023-11-20
(pirmadienis)

STEAM diena „Ateitis ir praeitis: namai, kuriuose norėčiau gyventi“.
1–10 ir lavinamųjų klasių mokinių STEAM veikla.

E. Dailidonis, STEAM veiklos organizavimo grupė

5

2023-12-22
(penktadienis)

Kalėdunių renginių diena.
1–10 ir lavinamųjų klasių mokinių kūrybinė veikla.

D. Sedelskienė, organizacinė grupė

6

2024-02-15
(ketvirtadienis)

STEAM diena „Nuo idėjos iki startuolio“.
1–10 ir lavinamųjų klasių mokinių kūrybinė STEAM veikla.

E. Dailidonis, STEAM veiklos organizavimo grupė

7

2024-03-20 (trečiadienis)

Renginys, skirtas pasaulinei Žemės dienai.
1–10 ir lavinamųjų klasių mokinių projektinė aplinkosauginė veikla.

D. Sedelskienė, S. Vaičiūnienė, organizacinė grupė
8

2024-04-16
(pirmadienis)

STEAM diena „Įdomieji eksperimentai“.
1–10 ir lavinamųjų klasių mokinių ekologinė STEAM veikla.

E. Dailidonis, STEAM veiklos organizavimo grupė

9

2023-05-03
(penktadienis)

Meninės saviraiškos diena. Avangardinio meno festivalis „Aš kitoks“.
1–10 ir lavinamųjų klasių mokinių kūrybinė veikla.

D. Sedelskienė, G. Dumskienė,
L. Dikavičienė, G. Lipnevičienė

10

2024-06-10
(pirmadienis)

Ekskursijų diena „Pažink savo gimtąjį kraštą“.
Veikla, ugdanti 1–10 ir lavinamųjų klasių mokinių, bendrąsias kompetencijas.

D. Sedelskienė, G. Dumskienė,
L. Dikavičienė, S. Budavičienė

  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 – 08.45
  • 2. 08.55 – 09.40
  • 3. 09.55 – 10.40
  • 4. 11.00 – 11.45
  • 5. 12.05 – 12.50
  • 6. 13.10 – 13.55
  • 7. 14.05 – 14.50
  • 8. 15.00 – 15.45
  • 9. 15.50 – 16.35