Žiemos šventes pasitinkant

Gruodžio 20 d. specialiosiose-lavinamosiose klasėse buvo jaučiamas gražiausių žiemos švenčių laukimas. Diena prasidėjo advento rytmečiu. Žvakių šviesoje vyko pokalbis "Kalėdų belaukiant". Mokiniai prisiminė advento vainiko ir Kalėdų reikšmę, simbolį, klausėsi kalėdinių giesmių. Vėliau mokiniai kartu su tėveliais dalyvavo kalėdinių meduolių puošimo edukacijoje. Užsiėmimo metu susipažino su meduolių atsiradimo istorija; sužinojo, kaip jie kepami; mokėsi puošti.

Po to visi vaišinosi arbata ir meduoliais, linkėjo vieni kitiems gražių ateinančių švenčių. Pasibaigus šventei klasėse, mokiniai su tėveliais dalyvavo kalėdiniame renginyje „Kalėdų senelis ir super snaigė“, kuris vyko Radviliškio miesto kultūros centre. Diena buvo turininga, kupina įspūdžių.

reng spec klas0001 reng spec klas0002 reng spec klas0003

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos