Sveika žiemuže

Mokykloje prieššventinis šurmulys. Prie žiemos šventiškos nuotaikos prisidėjo švietimo pagalbos specialisčių Daivos Onaitienės, Zinaidos Kerpienės ir Kristinos Valuckienės suorganizuotas projektas „Sveika žiemuže“. Gruodžio 16 dieną 2–8 klasių mokiniai piešė, klijavo, dailino kalėdinius atvirukus, skirtus senyvo amžiaus ligoniams. Kitą dieną vaikai vyko į Radviliškio ligoninės slaugos skyrių pasveikinti jo pacientus. Ligoninės personalas džiaugėsi, kad ligoniai nėra užmiršti ir sulaukė gražių žodžių ir dėmesio iš vaikų. Kitomis savaitės dienomis mokiniai žaidė įvairius šventinius žaidimus, prisiminė Kūčių papročius, burtus, kūrė sveikinimus draugams.

Prie šventinio stalo žvakių šviesoje kiekvienas pajuto artėjančių švenčių dvasią, vaišinosi žolelių arbata, meduoliais ir kitais saldumynais. Mokiniai, dalyvavę projekte suprato ir pajuto, kas yra atjauta, dėmesys kitam, empatija, nuoširdumas.

sveika ziem0001 sveika ziem0002 sveika ziem0003Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos