Adventiniai skaitymai

Antrosios gruodžio savaitės rytmečius 3a klasės mokytojos V.Povilaitienės  ir 3b klasės mokytojos L. Dikavičienės mokiniai praleido neįprastai. Bibliotekininkės K. Jacynė ir O. Jankūnienė pakvietė mažuosius dalyvauti kasmet organizuojamuose adventiniuose skaitymuose mokyklos bibliotekoje.

Bibliotekininkės supažindino mokinius, o kai kuriems tik priminė, kas yra adventas, ką simbolizuoja vainikas ir jo viduryje esančios keturios neįprastų spalvų žvakės, ką reiškia šis laukimo laikotarpis ir kuo jis toks ypatingas.

Bibliotekininkės daug kalbėjo apie advento laikotarpiu ypač svarbų dalinimąsi su kitais, gražų švenčių laukimą ir gerumą. Mokinukams ypač patiko patiems uždegti žvakes, o, į baltus angelėlius parašę pasižadėjimus iki Kūčių įgyvendinti bent po vieną gerą darbą, užtikrintai teigė, jog būtinai tai padarys. Išgirdę adventines pamokomąsias istorijas, mažieji buvo raginami vieni kitų atsiprašyti, apsikabinti, tai daryti drąsiai ir dažnai. Vėliau visi kartu sugiedojo giesmę „Aleliuja“ ir sukalbėjo adventinę maldelę. Bibliotekininkės pavaišino dalyvius adventiniais meduoliais ir palinkėjo mažiesiems snieguotų švenčių, daug gerumo bei tikėjimo stebuklais.

kaled skait0001

 
kaled skait0002 kaled skait0003

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos