Pasaulinė kovos su AIDS diena

Kiekvienais metais gruodžio 1-ąją minima Pasaulinė kovos su AIDS diena. Tai galimybė žmonėms visame pasaulyje vienytis, kovojant su žmogaus imunodeficito viruso infekcija (ŽIV), parodyti solidarumą ir paramą sergantiems ŽIV, ir prisiminti tuos, kurie mirė nuo ligų, susijusių su įgytu imunodeficito sindromu (AIDS). Pasaulinę AIDS dieną siekiama atkeipti dėmesį į brangiausią žmogaus turtą – sveikatą. Gruodžio 6 dieną Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokykloje 8-10 klasių mokiniai dalyvavo protmūšyje „AIDS: geriau žinoti 2019‘‘.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Gražina Žiaunienė parengė medžiagą skirtą „Gruodžio 1 diena – pasaulinė kova su AIDS diena‘‘. Skaidrės buvo demonstruojamos mokyklos fojė. Biologijos mokytoja Gina Jacynienė mokiniams priminė ir suteikė naujų žinių apie AIDS. Į sudėtingus ir įdomius klausimus atsakinėjo trys komandos. Atsakinėdami į klausimus, mokiniai pademonstravo ne tik žinias, bet ir savo išradingumą. Viktorinos metu mokiniai pasitikrino ir atskleidė savo žinias apie AIDS ir ŽIV. Visos komandos buvo apdovanotos. Renginį organizavo mokyklos socialiniai pedagogai Zita Mackevičienė ir Vitalijus Kuranda.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos