Neįgaliųjų diena. Projektas „Draugystės takeliu“ tęsiasi

Neįgalieji yra mūsų visuomenės dalis. Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokykloje yra keturios klasės, kuriose ugdomi mokiniai su negalia. Labai svarbu formuoti teigiamą mokyklos bendruomenės požiūrį į neįgaliuosius. Tuo tikslu specialiųjų – lavinamųjų klasių mokytojos veda valandėles bendrojo lavinimo klasių mokiniams, kurių metu aiškinama, kaip bendrauti su žmonėmis, turinčiais negalią. Gruodžio 3 d. buvo minima Neįgaliųjų žmonių diena. Specialiųjų – lavinamųjų klasių mokiniai dalyvavo įvairiose veiklose. Šiose klasėse vykdomas projektas „Draugystės takeliu“, kurio tikslas – bendrauti, bendradarbiauti su būsimais ir buvusiais šių klasių mokiniais. Projekte dalyvauja ir l/d „Kregždutė“ specialiosios grupės auklėtiniai bei Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Dienos užimtumo skyriaus ugdytiniai.

Šįkart vykome į Dienos užimtumo skyrių, kur susitikome su draugais, buvusiais mūsų mokyklos mokiniais; pasikeitėme dovanėlėmis; iš molio lipdėme 2020 metų simbolį, žiurkę; bendravome prie arbatos puodelio. Veiklos vyko ir Gražinos pagrindinės mokyklos bibliotekoje bei Radviliškio rajono viešojoje bibliotekoje. Mokyklos bibliotekoje vaikai sužinojo, kokios gali būti knygelės, kaip jas reikia saugoti; klausėsi pasakų. Miesto bibliotekoje mokiniai piešė jausmus ant šviečiančių molbertų, su virtualios realybės akiniais žiūrėjo filmus. Diena buvo įdomi ir turininga.

     

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos