2 proc parama

Sėkmė rajoninėje gamtos mokslų olimpiadoje

Balandžio 3 d. mūsų mokykloje vyko Radviliškio rajono 5–8 klasių gamtos mokslų-biologijos olimpiada. Mūsų mokyklai tarp  5-okų atstovavo Evita Zvėgaitė ir  Lukas Krištopas (mokytoja V. Andriušaitienė), 6 klasių -  Domas Zibolis ir Miglė Bagdonavičiūtė (mokytoja V. Mikalauskienė) ir 8-okų – Auksė Šimkutė (mokytoja D. Sedelskienė). Džiugu, kad Evita Zvėgaitė laimėjo III-ąją vietą tarp penktokų, o Miglė Bagdonavičiūtė tapo  6 klasių II-osios vietos nugalėtoja. 

Dėkojame olimpiados dalyviams bei sveikiname nugalėtojas ir jų mokytojas!

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos