2 proc parama

Respublikinis festivalis Šalčininkuose

Balandžio 14-osios rytą Gražinos pagrindinės mokyklos 3,5,7,8 klasių mokiniai, jų mokytojai Aušra Mackevičienė, Audronė Nėjienė, Artūras Miškinis ir Deividas Šeškus išvyko į tolimą kelionę - Šalčininkus, kur vyko tradicinė „Šalčios aleliumų“ šventė. Mūsų mokyklai buvo suteikta išskirtinė garbė dalyvauti šventėje, nes joje dalyvauja Taikos vėliavą gavusios mokyklos. Praėjusį rudenį Gražinos pagrindinė mokykla gavo Taikos vėliavą. Į šventę atvažiavo ir kolektyvai iš Vilniaus krašto. Iš viso 14 mokyklų atstovai.

Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio  gimnazija jau 21-ąjį kartą organizavo šventę festivalį, kuriame visi mokiniai savo pasirodymuose paliudijo meilę ir pagarbą lietuviškam žodžiui. Šiame Lietuvos krašte daug rusakalbių, todėl čia svarbu kelti mokinių kalbos mokėjimo lygį, ugdyti didesnę pagarbą lietuvių tautos tradicijoms.

Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos mokinių literatūrinė kompozicija priminė žiūrovams visą Lietuvos kelią nuo seniausių laikų iki šių dienų. Ji skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 100-mečiui. 5,7 klasių mokiniai, parengti lietuvių kalbos mokytojos Aušros Mackevičienės, deklamavo eiles. 7,8 klasių mokiniai, parengti mokytojo Artūro Miškinio, dainavo patriotines dainas, o mokytojo Deivido Šeškaus šokėjai, globojami savo mokytojos Audronės Nėjienės, pasipuošę tautiniais kostiumais, sušoko linksmą šokį.

Festivalio pabaigoje gimnazijos direktorius Vidmantas Žilys apdovanojo visų dalyvavusių mokyklų mokytojus padėkos raštais ir dovanomis, o mokinius pakvietė pasivaišinti saldumynais bei pratęsti pažintis bendroje diskotekoje.

Festivalio dalyviai, mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai dėkoja mokyklos direktoriui Laisvūnui Vaičiūnui ir pavaduotojai Daivai Sedelskienei už suteiktą galimybę dalyvauti gražioje šventėje.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos