2 proc parama

Neįprasta ekologijos pamoka

Mažieji „EKOmokyklėlės‘‘ nariai kovo mėnesį ruošėsi pasveikinti bundančią žemę mini scenos vaizdeliu „Padėk žemei‘‘. Mokiniai mokėsi eilėraščius, gamino dekoracijas, gilino žinias apie atliekų rūšiavimą ir mokėsi ugdyti meilę gamtai. Kovo 28 d. nekantriai laukė integruotos ekologijos pamokos kartu su septintų klasių mokiniais, kurios tema „Žmogus ir aplinka“. Pamokos pradžioje mažieji ekologai parodė savo programėlę. Pamokos eigoje pradinukai, padedami septintokų, atliko įvairias užduotis, aptarė iliustracijas, atlikdami įvairias užduotis grupėse aiškinosi, ką reiškia būti ekologiškai gyvenančiu žmogumi, aptarė žmogaus ir aplinkos ryšį, gerų darbų svarbą aplinkai bei būtinybę ja rūpintis.

Pamoka buvo įdomi ir naudinga, nes padėjo mokiniams suvokti, kaip aplinka veikia žmogaus sveikatą ir įtakoja jo gyvenimą ir kokį poveikį aplinkai daro žmogus. Pamoką organizavo mokytojos Salvinija Vaičiūnienė, Audronė Nėjienė ir Lina Dikavičienė.

ekologijos did01 ekologijos did02 ekologijos did03
ekologijos did04 ekologijos did05 ekologijos did06

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos