2 proc parama

Susitikimas su buvusiu mokyklos mokiniu Dainiumi Cibulskiu

Kovo 29-ąją mokykloje lankėsi buvęs mokyklos mokinys, dabar Kėdainių cukraus fabriko direktorius Dainius Cibulskis. Jis atvyko susitikti su mokyklos aštuntokais, devintokais ir dešimtokais, papasakoti jiems savo sėkmingos karjeros istoriją.

Per ketvirtą pamoką svečias  bendravo su aštuntokais, per penktą pamoką apie teisingas gyvenimo nuostatas pasakojo vyresniųjų klasių mokiniams. Mokiniai išgirdo apie rinkos ekonomiką, paskolas, konstruktyvias pažintis, meilę sau, patikimumą, problemų sprendimą, laimės jausmą. Lektorius patarė klasės valandėlėse dar kartą grįžti prie šių temų. Daug klausimų svečiui uždavė jo buvusi lietuvių kalbos mokytoja Aušra Mackevičienė, kuri prisiminė jį dar mokinį, kada savo tiksliųjų mokslų gebėjimus pritaikydavo lietuvių kalbos pamokose. O paskui, atsakinėdamas į mokinių užduotus klausimus, gerb. Dainius pabrėžė, jog ir šiandien labai daug skaito ir grožinės, ir dalykinės literatūros.

Mokyklos mokiniai dėkingi Dainiaus Cibulskio buvusioms bendraklasėms, dabartinėms mūsų mokyklos mokytojoms Jovitai Steponavičienei ir Aušrai Vrobliauskienei, kurios pakvietė į svečius prieš 25 metus baigusį mokyklą buvusį mokinį.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos