2 proc parama

Respublikinio piešinių konkurso „Piešinys – matematikos uždavinys“ rezultatai

Vilniaus Gedimino technikos universitetas ir Vilniaus Simono Daukanto progimnazija organizavo 5–12 klasių mokiniams tradicinį integruotą respublikinį matematikos ir informacinių technologijų piešinių konkursą PIEŠINYS = MATEMATIKOS UŽDAVINYS tema: „Matematikos uždavinys Lietuvos 100-mečiui“.

Šiame konkurse pirmą kartą dalyvavo mūsų mokyklos 6a mokiniai: Domas Zibolis ir Ugnė Mačiūnaitė bei 7c klasės mokiniai: Gytis Genevičius ir Laimis Genevičius. Mokiniai du mėnesius konsultuojami matematikos mokytojos Daivos Kareckaitės kūrė matematikos uždavinį, naudodami IT,  piešė piešinį iš geometrinių figūrų.  

Labai džiaugiamės 6a klasės mokinio Domo Zibolio sėkme. 5–6 klasių mokinių grupėje iš 200 darbų Domo darbas buvo geriausias. Mokinys tapo I vietos laimėtoju. Komisija vertino tiek matematinės užduoties originalumą, tiek darbo sudėtingumą, informacinių technologijų panaudojimą.    
matemati uzd100002                    

Vilniaus Gedimino technikos universitetas, bendradarbiaudamas kartu su konkurso organizatoriais bei leidykla „Šviesa“, ruošia elektroninį leidinį, kuriame iš daugiau kaip 600 darbų bus patalpinti 31 geriausių šių metų konkurso darbų. Tarp jų pamatysime ne tik Domo Zibolio, bet ir dar vienos mūsų mokyklos mokinės Ugnės Mačiūnaitės darbą. El. leidinį bus galima rasti EDUKA klasėje.
matemati uzd100001

Nuoširdžiausi sveikinimai!

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos