2 proc parama

Jaunieji dailininkai – tarptautinių konkursų dalyviai ir nugalėtojai

Džiugios žinios pasiekė mokyklos jaunuosius dailininkus iš tarptautinių piešinių konkursų.

Tarptautiniame piešinių konkurse „Aš gyvenu prie jūros. Tiltai“ dalyvavo 4651 darbas iš 29 šalių. Gražų padėkos laišką už kūrybinius darbus gavo trečiokės Ieva Bložytė ir Eglė Jakštytė, septintokai Gytis ir Laimis Genevičiai, Nojus Jokūbaitis, aštuntokė Auksė Šimkutė.

Kitas kūrybinis konkursas „Ateities skraidymo aparatai“ nustebino ir pačius jaunuosius dailininkus. Šiame konkurse dalyvavo Nojus Jokūbaitis, o Laimio Genevičiaus darbas „Skraidantys ateities namai“ pateko į šešiasdešimties geriausių Lietuvos vaikų piešinių parodą, kuri keliaus po Lietuvą, o Gyčio Genevičiaus darbas „Skraidantys vabalai“ iškeliauja į Lozaną (Šveicarija) kartu su kitais aštuoniais laureatų darbais. Mokiniams ruoštis konkursams padėjo NVŠ programos „Šiuolaikinių menų zona“ vadovė Jadvyga Kurmanskienė.

Sveikiname jaunuosius kūrėjus.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos