2 proc parama

Radviliškio rajono mokinių konferencijos „Mano Lietuva“ įspūdžiai

Lietuvos šimtmečio šventė nesibaigė vasario mėnesį. Mūsų valstybės gimtadienį minime ir įamžiname įvairiais renginiais. Šventinė mokinių konferencija „Mano Lietuva“ vyko kovo 6 dieną. Ją organizavo Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla ir jos partneriai - Radviliškio rajono savivaldybės Švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyrius.

Susirinkę įvairių gebėjimų mokiniai iš Radviliškio rajono ir miesto mokyklų gražiais darbeliais, piešiniais, nuotraukomis pristatė Lietuvą. Baisogalos mokyklos – darželio mokiniams pats gražiausias ir brangiausias Baisogalos kraštas su sena ir garbinga dvaro istorija. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos mokiniai atgaivino kraštiečio Balio Buračo nuotraukose įamžintus Lietuvos kultūros vaizdus, pristatė savo piešiniuose pavaizduotą gimtąjį kraštą. Vaižganto progimnazijos penktos klasės mokinės pasidalino mintimis apie nepriklausomybės svarbą mums visiems. Lietuvos krašto grožis atsiskleidė Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos ir Gražinos pagrindinės mokyklos mokinių piešiniuose. Mažiausieji konferencijos dalyviai, priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai, garsino Lietuvos vardą savo mažais darbeliais ir skambiomis eilėmis. Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos mokiniai Tėvynei skyrė gražiausias dainas ir jausmus, spalvingus piešinius ir tyras mintis savo rašiniuose. Mokiniai turėjo progą pakeliauti po šalį dėliodami Lietuvos žemėlapį ir susipažinti su kiekvienu jos regionu.

mok konf00001 mok konf00002 mok konf00003

Gražinos pagrindinės mokyklos mokiniai pakvietė visus dalyvius į pamoką „Kas yra Lietuva?“. Kiekvienas lietuvis tikrai sutiks su teiginiais, kad gražiausias kraštas – Lietuva, skambiausios dainos - Lietuvoje, mieliausia kalba – lietuvių, geriausia gyventi – Lietuvoje. Konferencijos dalyviai pagerbė mūsų šalies vardą giedodami himną, kurį grojo saksofonu Gražinos pagrindinės mokyklos trečios klasės mokinys. Baigiantis renginiui svečiai iš Radviliškio rajono savivaldybės Švietimo ir sporto paslaugų centro Pedagoginės psichologinės tarnybos padėkojo konferencijos dalyviams ir įteikė padėkas.

mok konf00004 mok konf00005

Mokinių konferenciją vainikavo vaikų sukurti sveikinimai ir linkėjimai Lietuvai. Juos į padangę nunešė trispalviai balionai. Renginys ne tik paminėjo Lietuvos šimtmetį, bet suvienijo ir sutelkė įvairių gebėjimų vaikus, davė galimybę jiems bendrauti ir bendradarbiauti, išreikšti savo jausmus ir mintis, geriau pažinti ir suprasti vieni kitus.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos