2 proc parama

Šimtas dienų, kaip pirmokas esu!

Kovo 8 dieną 1B klasės mokiniai kartu su mokytoja Rasa Šimkuviene, šventė pirmokų Šimtadienio šventę. Pirmokėliai jau 100 dienų mokykloje. Jau tiek daug išmokta, sužinota, suprasta.

Šventės metu vaikai pasipuošė karūnomis, kurias puošė skaičius šimtas. Pirmokai turėjo atlikti keletą užduočių: išradingai ir sumaniai užbaigti sakinius, ant obels nupiešti 100 obuoliukų, įvairiais raštais išmarginti skaičių 100, dailiai ir žaismingai nupiešti pirmą savo vardo raidę. Atlikus šias užduotis mokinukams buvo įteitas LIETUVOS PIRMOKO PASAS. Po kūrybinių užduočių pirmokėlių laukė gardūs pyragai ir keksiukai, kuriuos vaikams dovanojo šaunios vaikučių mamytės. Dėkojame Elingos, Karinos, Faustos mamytėms už šiuos gardumynus.

Mieli pirmokėliai, būkit smalsūs ir aktyvūs. Tegul kiekviena diena jums bus įdomi, kupina atradimų ir smagių patirčių.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos