2 proc parama

Nacionalinis konkursas „Lietuvos istorijos žinovas“ mokykloje

Vasario 28 dieną pirmą kartą mokykloje vyko nacionalinio konkurso „Lietuvos istorijos žinovas“ I etapas. Konkurse dalyvavo 15 istorijos mylėtojų. Tai buvo 5–9 klasių mokiniai, kurie išdrįso pasitikrinti savo istorijos žinias visoje respublikoje vykusiame konkurse.

Konkursinio testo klausimai buvo labai sudėtingi, juose buvo mokiniams nelabai suprantamos sąvokos, dar negirdėti istorinių asmenybių vardai. Užduotys reikalavo didelio susikaupimo ir loginio mąstymo. Bet konkurso dalyviai stengėsi atsakyti į visus klausimus.

Mokinių pastangos nenuėjo veltui: įgyta naujos patirties, žinių. Nacionalinio konkurso nugalėtoju mokykloje tapo 6a klasės mokinys Ignius Dumskis. Vienu balu nuo nugalėtojo atsiliko 9 klasės mokinys Gintautas Jagminas ir 7c klasės mokinys Laimis Genevičius. Sveikiname nugalėtojus!

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos