2 proc parama

Noras pažinti ir sužinoti lydi mažuosius gražinukus

Priešmokyklinio ugdymo klasės mokiniai jau tikri gražinukai, kurie kartu su mokytoja Vera Jasinskaja kiekvieną dieną sužino daug naujo ir įdomaus. Štai savaitę, susipažindami su muziejais, nepamiršo užsukti ir mokyklos muziejų, kur mokytoja Diana Skvarnavičienė papasakojo mokyklos istoriją, o vaikai apžiūrėjo muziejaus eksponatus.

Ne mažiau įdomi ir turininga buvo praėjusi savaitė, kai šešiamečiai susipažino su amatais. Suprasti paslaptingų žodžių amatas, stalius, kalvis prasmę padėjo technologijų mokytojas Sigitas Laurutis, kuris parodė, kaip meistro rankose atgyja medis, kaip pinama iš vytelių, kaip kalvėje galima išlydyti kietą geležį ir pagaminti vinį, pasagą.

 

Mokytoja didžiuojasi savo žingeidžiais ugdytiniais ir linki sėkmės kelionėje į žinių šalį.

ikimok did00001 ikimok did00002 ikimok did00003

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos