2 proc parama

Gyva istorijos pamoka - minėjimas Minaičiuose

Vasario 15 dieną būrys mūsų mokyklos mokinių su istorijos mokytoja L. Škėmiene ir direktoriumi L. Vaičiūnu dalyvavo tradiciniame respublikiniame renginyje Minaičių kaime. Šis renginys skirtas ne tik Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. 1949 metų vasario 16 dieną Minaičių kaimo Miknių sodyboje slapta susirinkę Lietuvos partizanų vadai pasirašė svarbų dokumentą – Nepriklausomybės Deklaraciją, kuria buvo siekiama atkurti laisvą Lietuvą. Šis dokumentas buvo drąsus iššūkis prieš sovietinę okupaciją ir viltis anksčiau ar vėliau tapti laisva valstybe. Šiandien mes jau daugiau nei ketvirtį amžiaus esame laisvi ir turime atminti tuos, kurie mus prie tos laisvės vedė.

 

Daugybės tautinių vėliavų plazdėjime skambantys prisiminimai apie partizanines kovas buvo gyva istorijos pamoka tiems, kurie kuria ir kurs nepriklausomos Lietuvos ateitį.

istor pam did00001 istor pam did00002 istor pam did00003Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos