2 proc parama

Septintokų nauji įspūdžiai Šiauliuose

Vasario 20 dieną septintokai ir jų auklėtojos V. Andriušaitienė, R. Pozniakovaitė ir L. Škėmienė traukiniu vyko į Šiaulius pramogauti ir įgyti naujų įgūdžių. Pirmiausia septintokai nuvyko į pramoginių žaidimų centrą „Lazertronas“, kuriame vyko žaidimas lazeriniais šautuvais. Čia mokiniai mokėsi žaisti komandoje, taiklumo ir atidumo. Komandos atkakliai varžėsi tarpusavyje , mergaitės neatsiliko nuo berniukų nei reakcija, nei taiklumu. Mokiniai šį žaidimą žaidė pirmą kartą, todėl visi patyrė naujų įspūdžių, įgavo naujos patirties.

 

Po aktyvaus žaidimo vykome į Fotografijos muziejų, kur visi dalyvavome edukaciniame užsiėmime. Šis muziejus yra unikalus, todėl kad toks jis vienintelis Lietuvoje ir čia vyksta ne tik edukacijos, bet ir įdomios fotografijos parodos. Muziejuje septintokai sužinojo fotografijos atsiradimo istoriją, kaip atrodo fotolaboratorija, kokios medžiagos naudojamos nuotraukų gamybai. Edukacijos metu mokiniai darėsi menines fotogramas, patys ryškino nuotraukas. Tai buvo nauja patirtis, nes nė vienas neįsivaizdavo koks yra fotonuotraukų gamybos procesas.

Edukacijos pabaigoje mokiniai lipo ant muziejaus stogo, kur yra įrengta foto kamera (camera obscura), kurioje galima pamatyti, kokiu principu veikia visi mūsų turimi fotoaparatai. Nuo stogo aikštelės galima buvo pasigrožėti Šiaulių panorama , pro specialius žiūronus vaikai pamatė Šiaulių miesto vaizdus prieš šimtą metų.

Septintokai šios išvykos metu gavo gerų emocijų, naujos patirties, mokėsi draugiškumo ir atsakomybės už savo klasės draugus.

Siauliuose did00001 Siauliuose did00002 Siauliuose did00003

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos