2 proc parama

Integruoto pilietinio ugdymo diena mokykloje

 Vasario 9-oji Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokykloje buvo išskirtinė, kadangi vyko įdomios integruotos veiklos. Šią dieną visa mokyklos bendruomenė kalbėjo apie Lietuvą,skyrė savo kūrybos darbus tėvynei.

   Mokyklos pradinių klasių mokiniai kartu su mokytojomis dalyvavo akcijoje „Skiriu Lietuvai“.Buvo kuriamos juostelės- knygų žymekliai.Paskui mokyklos bibliotekoje surengta paroda „100 tautinių juostelių Lietuvai“.Vėliau išklausę paskaitos „Pažinkime Lietuvą per piliakalnius“mokiniai suprato, kiek daug mums apie tėvynės praeitį papasakoja Lietuvos piliakalniai.
   Penktųjų klasių mokiniai dalyvavo įdomiose veiklose.Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė D.Juodžbalienė pravedė integruotą pamoką „Tautinio kostiumo detalės: nuo kūdikėlio iki senolio“.Anglų kalbos mokytojos A.Liačienė ir A.Mickuvienė pravedė viktoriną „Ką žinau apie Lietuvą?"O kūno kultūros mokytojai su mokiniais "pynė" Lietuvos spalvų pynę sniege.
    Šeštosios ir septintosios klasės keliavo iš praeities į dabartį ir aptarė Antikos senovę ir jos mokslo pasiekimus.Fizikos mokytoja metodininkė V.Andriušaitienė įrodė, kad daugelis Antikos mokslo tiesų yra aktualios ir šiandien.Matematikos mokytoja metodininkė R.Pozniakovaitė papasakojo mokiniams apie Pitagoro gyvenimą, mokslo pasiekimus,mokiniai išmaniuosiuose telefonuose ieškojo magiškojo Pitagoro kvadrato, tyrėsi savo žmogiškąsias savybes pagal gimimo datą. Istorijos mokytoja metodininkė L.Škėmienė kartu su mokiniais tyrinėjo mokyklos emblemą, aiškinosi, kuo ji susijusi su pamokos tema.
   Mokyklos aštuntokai sprendė viktoriną „100 klausimų apie Lietuvą“.Dalyvavo integruotoje pamokoje „Lietuva- Europos valstybė. Atvirlaiškis Europai“.Geografijos mokytoja ekspertė S.Vaičiūnienė pasakojo mokiniams apie Europos simboliką,padėjo kurti Lietuvos žemėlapį.Paskui mokiniai dalyvavo patriotinė dainos konkurse.
   Devintokams ir dešimtokams buvo organizuotos veiklos, susijusios su profesijomis.Mokiniai mokėsi kurti cv,paskaitą vedė Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro dėstytojai,praktinį užsiėmimą vedė Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro darbuotojai.Mokytojos G.Jacynienė ir O.Budreckienė vedė integruotą pamoką „Sveika mityba etiketėse. Skaitau, suprantu ir renkuosi“.
  Visą dieną mokykla ūžė kaip bičių avilys.Visi buvo prasmingai užsiėmę.Taigi integruota pilietinio ugdymo diena pavyko.

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos