2 proc parama

Vasario 16-oji – nacionalinė Lietuvos šventė

Vasario 16-oji – nacionalinė Lietuvos šventė, skirta 1918-aisiais Lietuvos Tarybos signatarų pasirašytam Lietuvos nepriklausomybės aktui paminėti. Ši istorinė data Lietuvoje minima kasmet. Šiemet data ypatinga. Švenčiamas Valstybės atkūrimo šimtmetis.

Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos pradinukai kartu su mokytojomis ruošiasi pažymėti šią svarbią datą dalyvaudami įvairiuose kūrybiniuose renginiuose. Vieni jų jau įvyko, kiti dar planuojami. Tikime, kad mūsų sumanymai padės užaugti tikrais Lietuvos piliečiais, kurie rūpinsis ir mylės savo šalį, kad Laisvė, Nepriklausomybė yra ne tik žodžiai, bet ir vertybės, kurios kiekvienam piliečiui turi būti svarbiausios.

Kviečiame užsukti į mūsų mokyklą, kurioje Laisvę įprasminantys vėliavos spalvų simboliai ant langų pasitinka ir primena visiems, kokia svarbi ši data Lietuvai, kokia svarbi ji mums - Lietuvos vaikams. Kiekvienoje klasėje Jūs suprasite, kad mes esame tikri lietuviai, kad gerbiame savo istoriją, kad žinome kalbą, kad puošiame Tėvynę savo darbeliais ir piešiniais.

vasario 16 did01  vasario 16 did02  vasario 16 did03

Nors esame mažieji mokyklos bendruomenės naria, aktyviai dalyvaujame renginiuose. Štai mokyklos bibliotekos organizuotoje akcijoje „100 tautinių juostelių Lietuvai“ išaudėme jas įdėdami savo širdelių šilumą ir meilę. Vyko ir edukacinės pamokos, kur dar kartą prisiminėme savo protėvius, jų drąsą. Atidžiai išklausę įtvirtinome, kad Vasario 16- oji užima ypatingą vietą lietuvių tautos ir Lietuvos valstybės istorijoje. Kad krūtinėje plaka lietuvio širdis, įrodėme akcijoje „Skiriu Lietuvai“. Susikibę mažomis rankytėmis, tarsi visą Lietuvą apjuosėme tikėdami ir girdėdami vienas kito širdies plakimą, suvokdami, kad tik veikdami kartu, keliausime toli...

Didžiuojamės, kad esame lietuviai ir Lietuvos šimtmetį pasitinkame puikiais darbais.

Su mūsų visų švente!

Sveikina Gražinos pagrindinės mokyklos pradinukai ir jų mokytojos!

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos