2 proc parama

Apsilankymas baseine

Vasario 1-ąją,  ketvirtadienį, būtų galimja pavadinti diena kaip diena, pilka, apniukę, greičiausiai nuobodoka, tik ne visiems. Gražinos pagrindinės mokyklos antrokai, lydimi savo mokytojų J. Nėjienės, A. Paškauskienės ir V. Rauktienės, iškeliavo į Radviliškio plaukimo baseiną. Apsiginklavę būtinais reikmenimis, nekantriai spirgėdami mažieji ruošėsi naujai patirčiai.

Baseine juos pasitiko malonūs, besišypsantys treneriai, kurie pirmiausiai supažindino su saugaus elgesio instruktažais, berniukus atskyrė nuo mergaičių, o tada prasidėjo smagios pamokėlės: kaip teisingai panirti, šokinėti ar kuo skiriasi šuoliukas vandenyje nuo šuoliuko ant kranto, kaip tapti jūros žvaigžde ar medūza.

 

Tiesa, liko ir sausumoj liūdėjusių - kas ne visai pasveikęs, kas sirgt bepradedantis.
Įspūdžių užteko visiems: ir mokytojoms, ir antrokiukams, kurie šias pamokas apibendrino taip - o dabar atsivesiu ir tėvelius. Taigi, mieli Tėveliai, jau turbūt žinote, kur leisite laisvalaikį?

baseine did00002 baseine did00003 baseine did00004

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos