2 proc parama

Gerų emocijų diena

Gruodžio 15 dieną gražiniečiai pradėjo mokyklos aktų salėje. Čia juos pasitiko direktorius Laisvūnas Vaičiūnas. 5-10 klasių mokiniai, išklausę sveikinimų su artėjančiom šventėm ir palinkėjimų gerų emocijų nestokoti visą dieną, dalyvavo pokalbyje „Geros emocijos“ su psichologe Enrika Margiene. O susirinkę į klasių vadovų kabinetus peržiūrėjo pasirinktus edukacinius filmus, dalyvavo diskusijose, žaidė žaidimus, ugdančius socialines kompetencijas. Vėliau veikla persikėlė į kūrybines dirbtuves. 8-10 klasių mokiniai dar dalyvavo ir juoko jogos užsiėmimuose. Kiekvienos klasės atstovai parengė socialinio emocinio ugdymo dienos pristatymą skaidrėse.

O po renginio mokinių taryba sulaukė svečių iš Vinco Kudirkos progimnazijos. Kudirkiečiai buvo supažindinti su Gražinos pagrindinės mokyklos istorija, mokinių tarybos veikla.

emocine d02 emocine d03 
emocine d04 emocine d05  

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos