2 proc parama

Kalėdinė popietė „Kūrybinės dirbtuvės“ 6a klasėje

Kalėdos – viena gražiausių ir reikšmingiausių metų švenčių. Tai laikas, kai prie vieno stalo susėda patys artimiausi žmonės pasidalinti metų nuveiktais darbais, atvirai išsakyti lūkesčius, svajones, padėkoti, padėti, atsiprašyti, o gal ir susitaikyti bei palinkėti sėkmės ir naujų atradimų.

Gruodžio 22 dieną į kalėdinę popietę „Kūrybinės dirbtuvės“ susirinko 6a klasės mokiniai ir tėveliai. Renginio pradžioje klasės auklėtoja D. Kareckaitė susirinkusiems skaitė eiles apie šv. Kalėdas.

Priminė, kad vieni iš šv. Kalėdų simbolių yra angelai, kurie pranešė apie Viešpaties Jėzaus gimimą. Angelų figūrėlės dažnai naudojamos puošiant Kalėdų eglutę. Tad padedant Domo mamai, pradinių klasių mokytojai R. Jasiulienei, visi gamino angelus ir pavadino Laimės, Meilės, Sveikatos, Džiaugsmo, Kūrybos, Pinigų ir kitais vardais, tikėdamiesi, kad jie išpildys didžiausias svajones. Vaikai ir tėvai taip pat kūrė vieni kitiems sveikinimus, linkėdami gražių akimirkų ateinančiais metais.

Popietės metu Augustė ir Enrika skambino pianinu, Raminta ir Rasytė skaitė poeziją, Kamilė S. grojo kanklėmis, Augustė ir Juta dainavo, o renginio vedėjai Juta ir Dominykas negailėjo sveikinimų.

Ačiū mokiniams ir jų tėveliams už gražias akimirkas ir gerą nuotaiką. Gražių švenčių ir gerų ateinančių Naujųjų Metų.

Popietę organizavo klasės auklėtoja D. Kareckaitė ir pradinių klasių mokytoja Rasa Jasiulienė.

kaled dirb02 kaled dirb03

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos