2 proc parama

Šventų Kalėdų belaukiant

Artėjant gražiausiai metų šventei, gruodžio 14 dieną, Gražinos pagrindinės mokyklos bendruomenė susirinko į kalėdinę mugę. Mugės organizatoriai – mokytojai Rasa Masiulienė, Sigitas Laurutis ir Lina Dikavičienė – pasiūlė pasinaudoti galimybe įsigyti rankomis sukurtų rankdarbių, suvenyrų, kalėdinių pyragų, meduolių, įvairių kitų saldumynų. Į tradicinę mugę buvo pakviesti ir mokinių tėveliai, tautodailininkai, mokiniai.

Daug mokinių su savo saldžiaisiais gaminiais kasmet dalyvauja renginyje. Ir šiais metais labai džiugu buvo matyti aktyvius pradinukus, jų susirinko ypač didelis būrys. Jiems į pagalbą atskubėjo mamytės, mokytojos, vyresnieji broliai bei sesės. Kai kuriems ši mugė buvo pirmoji, todėl ypač juos džiugino uždirbti eurai, kitų bendruomenės narių dėmesys.

Visą dieną Šventoms Kalėdoms papuoštoje pirmojo aukšto foje netilo šurmulys – vyko prekyba. Netrūko nei norinčių parduoti, nei pirkėjų.

muge 03  muge 02   muge 01

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos