2 proc parama

Susitikimai su policijos komisariato pareigūne

5a, 5b, 6a, 8b ir 10 klasėms nuo rugsėjo iki gruodžio mėnesio mokykloje vyr. socialinė pedagogė Daiva Čeponienė organizavo prevencinius susitikimus su Šiaulių AVPK Radviliškio policijos komisariato bendruomenės pareigūne Ilona Sernoviene.

Policijos pareigūnė palietė pačias svarbiausias šios dienos problemas, aktualias mūsų mokyklos bendruomenei. Susitikimo metu mokiniams buvo akcentuota nepriekaištingo elgesio mokymo įstaigoje ir viešoje vietoje svarba.

Nuolat besirūpinanti visų piliečių saugumu Ilona Sernoviene teigė, kad kiekvienas žmogus privalo prisidėti prie saugumo užtikrinimo savo doru elgesiu, perspėdamas draugą ar pažįstamą dėl netinkamo elgesio. Paskaitų metu buvo paliestos alkoholio, necenzūrinių žodžių, rūkymo bei narkotinių medžiagų vartojimo žala jaunam organizmui, buvo akcentuoti svarbūs momentai, kurių reikėtų vengti, siekiant nepasukti narkomano keliu. Labai svarbi ir bėgimo iš pamokų problema taip pat buvoaptarta su klasių kolektyvais.

Mūsų mokyklos bendruomenę su lektore sieja glaudūs ryšiai ir nuolatinis bendradarbiavimas įvairiais prevenciniais klausimai, todėl pokalbių ciklas bus tęsiamas ir kitą pusmetį bei artėjančiais mokslo metais.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos