2 proc parama

Dešimtokai karjeros link

Spalio mėnesį mokykloje svečiavosi Šiaulių teritorinės darbo biržos Radviliškio skyriaus specialistės Ruslana Veitienė ir projekto „Atrask save“ koordinatorė Vaiva Vaičiūnienė. Į susitikimą buvo pakvieti dešimtokai, kuriems šiais mokslo metais reikės pasirinkti tolimesnį mokymosi kelią. Darbo biržos specialistė papasakojo apie karjeros planavimo žingsnius ir ypatumus. Moksleiviams patarė atsakingai pažiūrėti į savo pomėgius ir galimybes renkantis profesiją. Projekto ,„Atrask save“ koordinatorė mokiniams papasakojo apie projektą, bei kokios yra sąlygos jame dalyvauti. Susitikimą organizavo karjeros koordinatorė L. Dikavičienė ir klasė vadovė O. Budreckienė.

Spalio 26 d. 10 klasės mokiniai turėjo galimybę aplankyti ŠPRC skyrius. Moksleiviai pabuvojo Buitinių paslaugų skyriuje, Mechanikos ir Statybininkų skyriuose. Daugelis dešimtokų ruošiasi tęsti mokymąsi šiuose skyriuose, todėl pažintis buvo reikšminga ir laiku.

karjeros link00001 karjeros link00002 karjeros link00003

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos