Susitikimas su žurnalistu Gediminu Beržiniu

Rugsėjo 27-ąją į Radviliškio Gražinos pagrindinę mokyklą atvyko svečias – garsus Šiaulių apskrities žmogus, žurnalistas, laidų režisierius Gediminas Beržinis. Pakviestas mokyklos bibliotekos vedėjos Kęstutės Šivickienės sutiko padiskutuoti su mokiniais apie gyvenimo vertybes ir patyčias.

Į susitikimą atvyko devintokai, kurie pakvietė ir savo draugus iš žemesnių bei vyresnių klasių.Lektorius iškart prikaustė  klausytojų dėmesį, nes paprašė mokinių padėti jam pasakoti, kvietė pasisakyti, diskutuoti, net suvaidinti įvairias situacijas, kurios nutinka mokykloje. Dažnai giriami, padrąsinami mokiniai atsipalaidavo, išsakė savo nuomonę įvairiais klausimais.

Pasibaigus diskusijai, prie svečio susibūrė mokiniai, dar tęsė pokalbį, prašė internetinio adreso, kad galėtų gerbiamam žurnalistui parašyti. Nuolat bendraudamas su jaunimu lektorius žino kelią į mokinių širdis, noriai dalinasi savo gyvenimiška patirtimi. Tad tikimės, kad susitikome ne paskutinį kartą.

su berziniu did00001 su berziniu did00002 su berziniu did00003

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos