2 proc parama

Saldžioji edukacinė išvyka

Rugsėjo 25 dieną Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos 3b ir 3c klasių mokiniai, lydimi mokytojų R. Jasiulienės ir A. Nėjienės, neįprastai pradėjo savaitės pradžią. Jie leidosi į edukacinę išvyką maršrutu Radviliškis – Šiauliai – Radviliškis. Kelionė prasidėjo Radviliškio traukinių stotyje. Mokiniai su nekantrumu laukė atvykstančio traukinio, nes kai kuriems mokiniams tai buvo pirmoji tokia kelionė.

Nuvykę į Šiaulius, mokiniai su mokytojomis patraukė į ,,Rūtos“ saldainių fabriką. Vaikų laukė kelionė į paslaptingąjį šokolado pasaulį. Gidė šmaikščiai supažindino su kakavos pupelės istorija: nuo augančios ant kakavos medžio iki virtimo saldžia šokolado plytele. Pažaidę prie interaktyvios žaidimų lentos ir pažiūrėję filmuką „Kakavos pupelės kelias“ vaikai persikėlė į „Saldžiąją laboratoriją“. Joje buvo organizuota edukacinė programa „Šokolado dirbtuvės“.

Pasipuošę prijuostėmis ir kepuraitėmis mokiniai ėjo į gamybos cechą. Pirmiausia jie stebėjo, kaip profesionali konditerė iš  šokolado masės gamino saldainius, o po to patys tapo konditeriais. Trečiokai  iš juodo, pieniško ir balto šokolado gamino saldainius su riešutų, džiovintų abrikosų, razinų įdarais, puošė juos įvairiaspalviais pagardais. Fantazija leido vaikams pagaminti kuo įvairiausių saldainių. Čia pat  smaližiai ragavo, o ko nesuvalgė, parvežė lauktuvių namiškiams.

Išvyka suteikė vaikams ne tik daug žinių, bet ir neišdildomų įspūdžių, džiugių emocijų.

saldzioji isvyka00001 saldzioji isvyka00002 saldzioji isvyka00003

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos