Tarptautinė diena be automobilio Gražinos pagrindinėje mokykloje

Rugsėjo 22-oji – tarptautinė diena be automobilio - Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokykloje buvo paminėta ypatingai. Mokyklos sveikatos priežiūros specialistės G. Žiaunienės ir kūno kultūros mokytojos J. Martyšovienės iniciatyva mokyklos bendruomenė dalyvavo programoje „Judėk ir būsi sveikas“. I-ojo aukšto fojė parengtoje parodoje visi galėjo plačiau susipažinti su šia išskirtine diena.

Atėję į mokyklą mokiniai ir mokytojai buvo „paženklinti“ atminimo ženkleliais, kurie priminė, kad šiandien į mokyklą reikėjo ateiti pėsčiomis. Pirmosios pamokos pradžioje kieme išsirikiavo didžiulis būrys mokinių ir mokytojų, kurie kartu su kūno kultūros mokytojais darė mankštą. Mokiniai smagiai šypsojosi, kada šalia jų energingai mankštinosi mokyklos vadovai ir mokytojai. Paskui visi galutinai išsibudinę ir žvalūs grįžo į klases, kur vyko pamokos.

Po pamokų 6–10 klasių mokiniai, lydimi etikos mokytojos ekspertės Alos Beliajevos, dalyvavo miesto renginyje – vienybės dienoje, skirtoje Baltų vienybės dienai paminėti.

be auto02 be auto03

 

Save

Save

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos