Kelionė po rajono piliakalnius

Rugsėjo 15 dieną grupė mokyklos klubo „Legenda“ narių dalyvavo Europos paveldo dienos renginyje. Radviliškio rajono savivaldybės Paveldosaugos ir turizmo skyriaus vedėjas Vytautas Simelis organizavo ekskursiją Radviliškio miesto mokiniams, aplankant rajono piliakalnius tema „Piliakalniai – svarbiausias pagoniškos baltų kultūros palikimas“.

Nors oro sąlygos tokiai kelionei buvo nepalankios, tačiau noras pažinti savo kraštą buvo didelis. 50 miesto moksleivių su savo mokytojomis aplankė Velžio, Raginėnų, Kleboniškių piliakalnius, kelionės organizatorius V. Simelis mokiniams papasakojo įdomias istorijas, susijusias su pagoniška baltų mitologija.

Deja, dėl prastų oro sąlygų ir kelio remonto nepavyko nuvykti į atokesnius piliakalnius. Tačiau mokiniams buvo pasiūlyta apsilankyti Kleboniškių kaimo buities muziejuje ir šalia kaimo esančiame vėjo malūne. Keliautojams ši s pasiūlymas patiko, nes daugelis iš jų šiame muziejuje apsilankė pirmą kartą.

kelion pil00001 kelion pil00002 kelion pil00003

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos