Knygų namelis – netradicinė biblioteka

Rugsėjo 1-osios išvakarėse Radviliškyje, prie autobusų stoties, buvo atidarytas pirmasis Knygų namelis. Tai netradicinė, po atviru dangumi pastatyta biblioteka. Knygomis, priešingai nei įprastinėje bibliotekoje, gali dalintis patys skaitytojai, tiesiog jas palikdami nameliuose, panašiuose į lesyklėles, miniatiūrinius pasakų namelius.

 Rugsėjo 12 dieną 2a ir 2b klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis V. Rauktiene ir J. Nėjiene  patraukė į autobusų stotį apžiūrėti Knygų namelio. Mokytojos vaikams papasakojo apie šių namelių atsiradimą ir naudą –  paliktas knygas nemokamai gali skaityti kiekvienas.

namelis did01 namelis did02

Smagu, kad ir mūsų antrokai (Samanta, Austėja, Ugnius, Žygimantas, Miglė) prisidėjo prie gražios knygų dalijimosi iniciatyvos ir bibliotekėlę papildė savomis perskaitytomis knygelėmis.

Kviečiame visus skaityti knygas ir jomis dalintis su kitais miesto vaikais.

Save

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos