Rugsėjo I-oji – Mokslo ir žinių diena - Gražinos pagrindinėje mokykloje

Jubiliejinius 2017-2018 mokslo metus (buvusi Radviliškio 5-oji vidurinė mokykla įkurta 1977 m.) Gražinos pagrindinės mokyklos bendruomenė pradėjo mokyklos kieme sulaukusi pirmokų ir dešimtokų. Pakelta Lietuvos Respublikos vėliava, sugiedoti valstybės ir mokyklos himnai. Į susirinkusius pirmiausia kreipėsi Gražinos pagrindinės mokyklos direktorius Laisvūnas Vaičiūnas. Sėkmingų mokslo metų palinkėjo Kazimieras Augulis, Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas, tėvų, mokinių atstovai. Bendruomenę daina ir šokiu pradžiugino Valerijos Jurgauskienės ir Artūro Miškinio vadovaujami šokėjai ir dainininkai.

rugsejo 1 00001 rugsejo 1 00002 rugsejo 1 00003

Šventė tęsėsi aktų salėje bei kabinetuose.

Į aktų salę susirinko dešimtokai ir pirmokai, jų tėveliai, mokytojai. Mokyklos direktorius Laisvūnas Vaičiūnas šį kartą kreipėsi į mažuosius gražinukus, kuriems kelias į žinių šalį tik prasideda, bei dešimtokus, kurie pavasarį atsisveikins su šia mokykla. Daug gražių ir šiltų žodžių mokiniams negailėjo nei svečias Kazimieras Augulis, nei mokytojos, bei tėveliai.

Pirmokėliai visus nudžiugino skambia dainele ir priesaikos žodžiais. Pasirinkę klasės raideles ir iš gerbiamo svečio Kazimiero Augulio gavę Lietuvos Respublikos pirmokų pasus, nuskubėjo į savo klases.

rugsejo 1 00004 rugsejo 1 00005 rugsejo 1 00006

Dešimtokai, rinkdamiesi į pirmąją pamoką, neslėpė jaudulio, nes laukia įtempti mokslo metai, pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimas, tolimesnio gyvenimo kelio pasirinkimas.

Visa Gražinos pagrindinės mokyklos bendromenė jubiliejinius mokslo metus pasitinka susitelkusi, pasiruošusi naujiems iššūkiams.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos