Lankytojai

3846686
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
406
4123
17494

2 proc parama

mok pazymejimas

Antroji jaunųjų ekologų stovyklos diena

Antroji diena ekologinėje stovykloje prasidėjo rytine mankšta, aktyviais žaidimais ir maudynėmis. Atvykę į Kurtuvėnų regioninio parko lankytojų centrą, mokiniai apžiūrėjo ekspoziciją, kurios tema „Kraštovaizdžio įvairovė“, galėjo pasivaikščioti tarp milžinų, susipažinti su kraštovaizdžio įvairove, kaita bei regioninio parko gamtos ir kultūros vertybėmis. Čia tikrai buvo ką veikti! Ekspozicijoje gausu žaidimų, dėlionių, galvosūkių, buvo įdomu pabandyti iš smėlio pilti spalvotus kalnus, įspausti paviršiuje savo kūno atspaudą, pasisupti ant „milžino ašarų“! Daug ištvermės pareikalavo pažintinis žygis, kurio metu buvo galima susipažinti su kraštovaizdžio gamtiniais ir istoriniais objektais.

Mokinių atsiliepimai puikūs, nuotaika gera, todėl yra minčių ir kitais metais organizuoti ekologinę stovyklą! Dėkojame mokytojoms Daivai Sedelskienei, Salvinijai Vaičiūnienei, Laimai Škėmienei ir Oksanai Budreckienei.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos