Lankytojai

3846670
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
390
4107
17478

2 proc parama

mok pazymejimas

Neuroedukaciniai užsiėmimai 7a ir 7b klasių mokiniams

Dėkojame Radviliškio visuomenės sveikatos biurui už 5 neuroedukacinius užsiėmimus Gražinos pagrindinės mokyklos 7a ir 7b klasių mokiniams, kurie vyko gegužės–birželio mėnesiais. Užsiėmimus vedė tituluota lektorė „Vaikų ir jaunimo visapusiško lavinimo centro“ įkūrėja, ankstyvojo ugdymo programos ,,Augu drąsiai" autorė ir lektorė, „Raktas kišenėje“ bendraautorė, programos ,,Gerų emocijų dirbtuvės mokykloms bei darželiams" lektorė, edukatorė, sertifikuota neuroedukatorė, kvalifikuota dailės terapijos praktikė, įvairių užsiėmimų vaikams, suaugusiems, neįgaliesiems lektorė, JOYMOVE metodo licencijuota praktikė, Moterų linijos savanorė Joana Cironkaitė. Užsiėmimai vyko įvairiomis moksleiviams reikalingomis temomis:


1. Ar aš galiu ateiti į komandinį darbą su tuo žmogumi, kuris man nepatinka? Kaip man seksis, kaip įveikti sunkumus.
2. „Kas yra mano rankose? Kur esu laisvas neprisiimdamas atsakomybės“. Supažindino kaip įveikti iškilusius sunkumus, kaip atskirti atsakomybės jausmą.
3. Kaip jautiesi? Įvardink savo būseną. Emociniai pojūčiai kūne. Draugystė.
4. Mano karalystė. Ar mokų dovanoti dovanas? Ar jaučiu dėkingumą?
5. Mano emocijos. Žmogus šiandien ir po 20 metų.
Septintokai ne tik klausėsi, bet ir daug atliko įvairių užduočių, dirbdami grupėse atlikdami komandinį darbą sprendė įvairias problemas.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos