Lankytojai

3846594
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
314
4031
17402

2 proc parama

mok pazymejimas

Jaunųjų ekologų stovykla prasidėjo

Šiais laikais ekologija tapo aktualia sveiko gyvenimo dalimi. Kaip tai atrodo iš arti? Tai sužinoti ir patirti į Radviliškio Gražinos mokyklos organizuotą Jaunųjų ekologų stovyklą išvyko net 31 mokinys. Stovyklos vadovė mokyklos direktoriaus pavaduotoja Daiva Sedelskienė įdėjo daug pastangų, kad ši stovykla įvyktų. Jai talkino mokytojos Salvinija Vaičiūnienė, Laima Škėmienė ir Oksana Budreckienė. 
Šiandien stovyklautojai vyko į Sulinkių durpyną, kur buvęs mūsų mokyklos mokinys Rimvydas Buračas papasakojo ir parodė , kaip formuojasi durpynai, kaip durpės išgaunamos ir kam jos naudojamos. 

Kita stovyklautojų stotelė buvo Šiaulės kalnelių pažintinis takas. Mokiniai drąsiai lipo į apžvalgos bokštą, grožėjosi gimto krašto vaizdais, paskui keliavo link Kudinų piliakalnio, kur vyko trumpa istorijos pamoka. 
Trečia stotelė buvo Tytuvėnai. Šiame miestelyje keliautojų laukė smagios maudynės Bridvaišio ežere ir pasivaikščiojimas pažintiniu taku. Ir… trumpa pamoka Tytuvėnų vienuolyne ir bažnyčioje.
Kas yra „Akmenų rūža“? Mokiniai apie tai  sužinojo, nes keliavo  šiuo pažintiniu taku kartu gilindamiesi ir į geografijos bei geologijos paslaptis. 
Jau pavargusių vaikų veidai nušvito šypsenomis, kai pasiekė savo poilsio vietą – „Napoleono“ stovyklą. Juk nuvažiuota 83 kilometrai ir nueita pėsčiomis 13460 žingsnių..

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos