Lankytojai

3846561
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
281
3998
17369

2 proc parama

mok pazymejimas

Vienuolio pėdomis Kryžių kalne

Vėlų ir žvarbų ketvirtadienio vakarą grupė mokinių su klubo „Legenda" vadove mokytoja Laima Škėmienė vyko į vieną unikaliausių vietų Lietuvoje – Kryžių kalną. Šių metų keliones klubo nariai paskyrė vienuolynų lankymui. Kryžių kalne taip pat yra veikiantis pranciškonų vienuolynas, o vienuoliai ne tik meldžiasi, bet ir prižiūri šią sakralią vietą.
Nors buvo šaltoka, bet mokinių širdis sušildė jaukus, paslaptimis pagardintas gido pasakojimas apie Kryžių kalno istoriją, čia įvykusius stebuklus, taip pat vienuolių gyvenimo ypatumus. 
Kas yra kryžius? Kaip šis simbolis atsirado žmonijos istorijoje? Kokia kryžiaus energija? Tai klausimai, į kuriuos atsakymus galima ne tik išgirsti, bet ir pajusti.

Tokią patirtį turėjome eidami Vienuolio pėdomis Kryžių kalne.

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos