Lankytojai

3846646
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
366
4083
17454

2 proc parama

mok pazymejimas

Anglų kalbos varžytuvės ‘Words Have Power‘

Mūsų mokyklos anglų kalbos mokytojų komanda jau trečią kartą organizavo varžytuves ‘Words Have Power‘ Radviliškio rajono ketvirtokams. Kiekviena komanda turėjo įveikti po 10 skirtingų užduočių: čia reikėjo ne tik anglų kalbos žinių, bet ir kūrybiškumo, loginio mąstymo, drąsos vaidinti.
Smagiausia, kad šiais metais stipriausi buvo mūsų mokyklos 4a klasės komanda. Džiaugiamės Rusne, Daniele, Migle, Matu ir Eividu bei jų anglų kalbos mokytojomis Audrone ir Grita.Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos