Lankytojai

3846655
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
375
4092
17463

2 proc parama

mok pazymejimas

„STEAM AKTYVIAI. PENKTOKŲ MOKSLO LABIRINTAI“

2023 m. gegužės 18 d. Šiaulių „Juventos“ progimnazijoje vyko Respublikinis konkursas „STEAM aktyviai. Penktokų mokslo labirintai“, kuriame rungėsi 7 komandos iš Šiaulių, Radviliškio, Kuršėnų mokyklų. „Gražiniečių“ komandą sudarė: Rusnė Kamandierytė, Pijus Navickas, Dijus Saveljevas, Nestas Rusteika, Rugilė Vitkutė. Komandai talkino informacinių technologijų mokytoja Lina Miškinienė.
Penktokams reikėjo atlikti užduotis iš kelių mokomųjų dalykų: matematikos, dailės, istorijos, lietuvių kalbos ir literatūros, gamtos, kūno kultūros ir net robotikos.


Istorijos labirinte renginio dalyviams teko senoviniu metodu iššifruoti tekstą, lietuvių kalbos ir literatūros - ne tik sukurti ketureilį apie gamtą, bet ir jį užrašyti žąsies plunksna ant sendinto popieriaus. Taip, tikra žąsies plunksna, nuolat ją pamirkant į rašalą.
Robotikos labirinte vaikai konstravo svarstykles ir jomis svėrė įvairius daiktus.

Ir tai dar ne viskas... Užduotys buvo ne tik įvairios, bet ir aktyvios – mokiniams jas teko atlikti ne tik kabinetuose, bet ir visoje mokyklos teritorijoje.
Pasibaigus konkursui, nugalėtojai ir dalyviai buvo apdovanoti diplomais, padėkos raštais. „Gražiniečių“ komanda laimėjo II vietą. Visi kartu pasidžiaugėme ir vieningai nusprendėme, jog tokių renginių mokiniams reikia kuo daugiau.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos