Lankytojai

3846621
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
341
4058
17429

2 proc parama

mok pazymejimas

Spektaklis „Brokoliukas ir Braškytė Sveikatos karalystėje“

Gegužės 22 d. Gražinos pagrindinės mokyklos pirmokai bei trečiokai stebėjo spektaklį „Brokoliukas ir Braškytė Sveikatos karalystėje“. Interaktyvi edukacija-spektaklis vaikams leido susipažinti su sveika mityba, daržovėmis, vaisiais ir kitais sveikatos šaltiniais bei fiziniu aktyvumu.
Spektaklio metu vaikai buvo įtraukti ir į patį spektaklį – tapo jau nebe žiūrovais, o jo dalyviais, nes kartu su aktoriais mokėsi, kaip tinkamai ir smagiai atlikti mankštą, bei susipažino su gero elgesio prie stalo taisyklėmis. Kokia smagi savaitės pradžia!
Dėkojame Radviliškio Visuomenės Sveikatos Biurui už galimybę kartu su profesionaliais aktoriais plėsti turimas žinias ir įgūdžius apie sveiką gyvenseną.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos