Lankytojai

3770976
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
219
5695
2933

2 proc parama

mok pazymejimas

Integruota istorijos, lietuvių literatūros ir matematikos pamoka „Ginklo broliai“

 

7b klasės mokiniams vyko integruota lietuvių kalbos ir literatūros-istorijos-matematikos pamoka „Ginklo broliai“ Minaičių partizanų bunkeryje. Pamoką organizavo ir vedė mokytojos Joana Laurutienė, Laima Škėmienė ir Daiva Kareckaitė.
Pamoka prasidėjo labai gražia kompozicija „Išėjai…“, kurią paruošė Pijus (5a), Deividas (5a), Milda (6a), Augustė (6b), Austėja (8a) ir mokytojai Danguolė Juodžbalienė ir Artūras Miškinis. 
Išklausę informaciją apie partizaninį judėjimą Lietuvoje, susipažinę su Miknių sodybos partizanų bunkerio ekspozicija, partizanų gyvenimo kasdienybe ir buitimi mokiniai pasiskirstė į grupes.

Grupėse atliko įvairias užduotis: atsakymų į pateiktus klausimus ieškojo informaciniuose stenduose, tyrinėdami eksponatus sudarė 10 daiktų, kurie, jų nuomone, buvo svarbiausi partizanų išgyvenimui bunkeryje, sąrašą, naudodami „Karuselės“ metodą rašė rašinėlį „Partizanų kasdienybė“. Taikydami matematikos žinias atpažino 25 kartus sumažinto bunkerio išklotinę iš duotųjų išklotinių, išlankstė stačiakampį gretasienį, apskaičiavo bunkerio tūrį, sužinojo, kiek kibirų žemių reikėjo iškasti, kad įrengti bunkerį.
Veiklas lydėjo partizanų dainos. Netrūko gerų emocijų, nuoširdaus bendravimo, naujų atradimų ir potyrių.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos