Lankytojai

3770991
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
234
5710
2948

2 proc parama

mok pazymejimas

Mokinių sėkmė tarptautiniame dailės konkurse

Po ilgo laukimo pagaliau atkeliavo džiugi žinia iš Rumunijos, kur 4a ir 4b klasių mokiniai dalyvavo tarptautiniame dailės konkurse ,,Rudens spalvos“. Konkurse dalyvavo per 6000 jaunųjų kūrėjų iš Rumunijos, Bulgarijos, Indijos Kenijos, Vengrijos, Tailando, Čekijos, Latvijos, Moldavijos, Prancūzijos, Serbijos, Turkijos ir Ukrainos. Išdalyta per 800 diplomų. Rumunai įvertino ir mūsų mokyklos mokinius ir skyrė 5 prizines vietas: Rusnei Rudžianskaitei ( I vieta), Miglei Gaubaitei ( II vieta), Ignui Navackui (II vieta), Tėjai Jackevičiūtei (III vieta), Deinai Keršytei (III vieta). Mokiniams konkursui pasirengti padėjo mokytojos Rasa Jasiulienė ir Renata Kašėtaitė. Džiugu, kad mūsų mokyklos mokiniai garsina mūsų mokyklą ne tik respublikoje, bet ir už jos ribų.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos