Lankytojai

3770994
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
237
5713
2951

2 proc parama

mok pazymejimas

Tradicinis tinklinio turnyras – 2023

Artėjančios Didžiosios šventės vėl sukvietė mokyklos bendruomenę į tradicinį tinklinio turnyrą. Balandžio 6-tą dieną mokyklos sporto salėje susirinko keturios komandos. Varžėsi tėvelių, mokytojų, 5-8 kl. berniukų rinktinė komanda ir, tikriausiai, pirmą kartą mokyklos istorijoje, 5-9 klasių mergaičių rinktinė.
Visus susirinkusius švenčių proga pasveikino ir palinkėjo smagios kovos pavaduotoja ugdymui Nina Kavaliauskienė. 
Nors ir ketvirtoje vietoje likusi, mergaičių komanda kovėsi išties atkakliai. Trečią vietą iškovojo mokytojų komanda, kurioje dominavo moterys. Joms padėjo mokytojai Karolis ir Vitalijus. Antra buvo berniukų komanda. Na ir nugalėtojų laurus nusinešė galinga tėvelių komanda, kurioje, beje, žaidė vieni vyrai!

Po atkaklių kovų visi dalyviai buvo apdovanoti velykiniais, šokoladiniais kiaušiniais, kurių sponsorius, vienas iš tėvelių, organizatoriai įteikė diplomus. Buvo apdovanoti ir moksleiviai ruošę plakatus. Po renginio dalyviai vaišinosi arbata, vaisiais, saldumynais, aptarinėjo varžybų įspūdžius.
Fizinio ugdymo mokytojai sveikina visus bendruomenės narius su šv. Velykomis, dėkoja dalyviams ir sirgaliams už smagias akimirkas kartu.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos