Lankytojai

3846668
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
388
4105
17476

2 proc parama

mok pazymejimas

Susitikimas su sveikatos ugdymo specialistu

Kovo 30 d. Gražinos pagrindinėje mokykloje lankėsi lektorius Artiomas Šabajevas. Lietuvoje žinomas kaip unikalios gyvenimo būdo pokyčių programos paaugliams su antsvoriu ar nutukimu ir jų šeimos nariams autorius ir įgyvendintojas. 5a ir 5b klasių mokiniai pasitikrino žinias žaisdami „Kahoot!“ platformoje, atsakinėjo į klausimus apie sveiką gyvenseną, buvo apdovanoti sveikuoliškais saldžiais prizais.
Mokiniai išsiaiškino, koks yra tariamas ir tikrasis supratimas apie sveiką maistą. Lektorius paneigė mintį, kad norėdami numesti svorio, turime mažinti maisto kiekį ir kuo daugiau sportuoti.


Pilnavertė mityba, aktyvi fizinė veikla, ramus ir savalaikis miegas – tai būtinos sąlygos, kad jaustumėmės energingi, turėtume gerą atmintį. Labai smagu, jog mokinukai buvo aktyvūs, noriai atsakinėjo į klausimus. Tai edukacija, kuri priverčia susimąstyti net ir mažiausiai pokyčiais besidomintį jaunimą. Dėkojame Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biurui už įdomią ir naudingą paskaitą.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos