Lankytojai

3770877
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
120
5596
2834

2 proc parama

mok pazymejimas

Netradicinė pamoka Kelmės dvare

Integruotos tarpdalykinės pamokos puikiai pasiteisina ir pradinėse klasėse. Jau antrus metus pradinių klasių mokytoja Renata Kašėtaitė ir istorijos mokytoja Laima Škėmienė bendradarbiauja organizuodamos pasaulio pažinimo ir istorijos pamokas. Kai kurioms temoms reikia išsamesnių istorinių žinių ir patyriminės veiklos. Šį kartą pamokos tema „Sukilimai už laisvę XIX amžiuje“. Ši integruota pamoka vyko ne tik mokykloje, bet ir netradicinėje aplinkoje – Kelmės dvaro muziejuje.
Su edukacijos vadovo pagalba mokiniai galėjo pamatyti ir palaikyti sukilėlių naudotus ginklus, sužinojo, kodėl Kelmės dvaras buvo laikomas sukilimų centru.

Ketvirtokai puikiai atliko interaktyvias užduotis, o pamokos refleksijos metu piešė sukilimams skirtus plakatus, kuriuose išreiškė savo patirtas emocijas. Labiausiai sujaudino ketvirtokės Deinos parašytas šūkis: „Galvą savo paguldysiu, bet Tėvynės nepamiršiu“.
Pakeliui į namus mokiniai aplankė Tytuvėnų vienuolyną ir bažnyčią, sužinojo, ką reiškia žodis „relikvija“. Dėkojame mokinių tėveliams už suteiktą galimybę organizuoti šią išvyką.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos