Lankytojai

3846553
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
273
3990
17361

2 proc parama

mok pazymejimas

Šiandien – pasaulinė Žemės diena, mokykloje – dar ir STEAM veikloms (tvarumui) skirta diena

Ankstus rytas: mokyklos kiemas, ŽEMĖ iš paukščio skrydžio, keletas sveikinimo žodžių ir pavasariška nuotaika.
Rytas. Penktokai. Rimti mokslininkai: gamino sumuštinius, skaičiavo kalorijas, išeigą, kiek paliko pakuočių, sprendė, ką su jomis reikėtų daryti, kaip tinkamai panaudoti maisto gaminimo likučius.
Šeštokai. Iš nudėvėtų džinsų pynė kilimėlius, kurie tikrai ras sau vietą mokykloje. (Pinant kilimėlius joks plėšytus džinsus dėvintis asmuo nenukentėjo.
Septintokai. Matavo oro taršą pageležinkelėje, stebėjo kerpes, kaip gryno oro indikatorius. Merginos projektavo ir lazerinėmis graviravimo ir pjaustymo staklėmis iš kartono pjaustė geometrines figūras, kurias matematikos pamokose būtinai panaudos mažieji.

Aštuntų klasių vyriškoji dalis išvyko į UAB „Radviliškio vanduo" susipažinti, kokiu būdu mus pasiekia švarus geriamas ir vanduo ir kaip elgiamasi su nuotėkomis.
Dalis merginų iš ekologiškų medžiagų pynė pavasarį kviečiančius vainikus, iš antrinių žaliavų gamino jiems papuošimus. Kitos iš ekologiškų medžiagų būrė ir gamino natūralias veido priežiūros priemones.
Devintokai ir dešimtokai. Vyrai rinkosi dažus, juos maišė, skaičiavo, kiek reikės sienai išdažyti. Na, ir, žinoma, dažė ir nudažė. Taip ne tik praktiškai suprato, kaip pasiruošti tokiam darbui, bet ir atnaujino mokyklos erdves būsimoms parodoms.
O ką veikė merginos? Devintokės kepė traškius vaflius ir florentinus, skaičiavo išeigą ir domėjosi, kaip tinkamai įkainuoti savo gaminius. Liūdnokai konstatavo, kad sveikesni kepiniai (su riešutais, sėklomis, džiovintais vaisiais) - ir gerokai brangesni. Bet tuojau pat džiaugėsi ir vaišino visus, pakeliui sutiktus.
Dešimtokės merginos kūrė ekologinius kryžiažodžius, juos irgi pjaustė lazerinėmis staklėmis. 
Gera buvo diena. Pavasariškai prasminga.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos