Lankytojai

3846657
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
377
4094
17465

2 proc parama

mok pazymejimas

Mylime tėvynę Lietuvą

Nors pavasariu dar nekvepia, bet visiems mums brangią Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos bendruomenė paminėjo lauke. Mokyklos direktorius Egidijus Dailidonis pasveikino visus su artėjančia švente, paragino būti vieningais, tikrais savo Tėvynės patriotais.
Kad ir pūtė žvarbus vėjas, bet buvo gera jausti klasės draugo petį ir kartu sugiedoti Lietuvos himną. O kokia šventė be gražių eilių ir šokių? Skaitovai, kuriuos paruošė lietuvių kalbos mokytoja Aušra Mackevičienė, eilėraščių posmais interpretavo „ Tautiškos giesmės „ žodžius. Mažieji šokėjai, kuriuos paruošė mokytoja Valerija Jurgauskienė, savo šokiu džiaugėsi laiminga vaikyste. Renginio kulminacija- bendras visų minėjimo dalyvių šokis, skirtas LIETUVAI.

Choreografijos mokytojas Deividas Šeškus su aštuntokėmis šokėjomis pamokė visus šokio žingsnelių ir visi šio šokio sūkuryje pajutome bendrystę .
Dėkojame visiems, kurie padėjo organizuoti šią šventę.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos