Lankytojai

3846615
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
335
4052
17423

2 proc parama

mok pazymejimas

Paskaita „Tautiškos giesmės kelias į tautą“

Kovo 9 dieną mokykloje lankėsi humanitarinių mokslų daktarė, profesorė Giedrė Čepaitienė. Ji pakvietė rajono mokytojus paklausyti paskaitos „Tautiškos giesmės kelias į tautą". Į renginį atėjo ne tik esami, bet ir buvę mokytojai-senjorai.
Prieš paskaitą renginio iniciatorė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Aušra Mackevičienė pristatė savo buvusią dėstytoją ,kurso kuratorę prof. Giedrę Čepaitienę. Mokytojos parengti 8b klasės mokiniai deklamavo eiles, o 6a klasės mokinė Milda Darulytė pagriežė smuiku tautišką giesmę. Paskui lektorė papasakojo apie savo gimtinę Kudirkos Naumiestį, kuriame  gyveno bei kūrė garbus mūsų tautos patriarchas, himno autorius Vincas Kudirka. Įdomus faktas, kad ir pati G. Čepaitienė buvusi Kudirkaitė.

Istorijos mokytoja ekspertė Laima Škėmienė (daug prisidėjusi prie renginio organizavimo) uždavė lektorei klausimų apie Vinco Kudirkos gyvenimo laikotarpį, rašytojui ir visuomenės veikėjui likimo mestus iššūkius.
Pusantros valandos paskaita kiekvienam klausytojui suteikė daugiau žinių, leido dar kartą permąstyti tautiškos giesmės sudėtingą, pavojingą kelią į mūsų tautą.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos