Lankytojai

3846576
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
296
4013
17384

2 proc parama

mok pazymejimas

Kalbos valandėlė Viešojoje bibliotekoje

Vasario 22 dieną Radviliškio miesto Viešojoje bibliotekoje vyko kalbos valandėlė Gražinos pagrindinės mokyklos neįgalių vaikų dienos centro „Meleta” vaikams. Renginio organizatorės – žaislotekos darbuotojos Jolanta Šilinskienė ir Audronė Sinušaitė – pravesti valandėlę pakvietė mūsų mokyklos lietuvių kalbos mokytoją metodininkę Aušrą Mackevičienę. Kadangi valandėlės tema „Gimtosios kalbos žodžių pasaulyje”, mokytoja jau pradžioje vaikams papasakojo, kas puošia lietuvių kalbą, paskaitė gražių eilėraščių.

Vaikai labai noriai įsitraukė į įvairias veiklas: atsakinėjo į klausimus apie lietuvių kalbos abėcėlę, įvairių raidžių atsiradimą , deklamavo eilėraščius, dainavo neseniai praėjusių Užgavėnių dainas. Ypač aktyvūs buvo broliai Kajus ir Najus Tamuliai bei Džiugas Bajarūnas. Kalbos valandėlė paliko labai gerus įspūdžius, nes vaikai buvo labai geranoriški ir aktyvūs.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos