Lankytojai

3705058
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
779
2521
19177

2 proc parama

mok pazymejimas

Nuotaikinga Užgavėnių šventė

Vasario 21-oji mūsų mokykloje išskirtinė. Būtent šią dieną į mokyklą užplūsta persirengėliai, nes švenčiama Užgavėnių šventė. Visi suprantame, kaip įkyrėjo žiema, tad šiais metais ją vyti skatino visi mokyklos aštuntokai.
Nuo pat ryto prie durų šurmuliavo 8b ir 8c klasių mokiniai, persirengę čigonais, raganomis ar velniais. Jie paženklino visus įėjusius pro duris uždėdami antspaudus ant rankų. Šalia mokinių vaikštinėjo 8c klasės auklėtoja Vilma Andriušaitienė, kuri taip pat visiems atrodė labai neatpažįstamai.

Pirmąsias pamokas pabuvę pas mažuosius mokyklos mokinukus, persirengėliai kartu su muzikos mokytoju Artūru Miškiniu bei mokytoja Vilma Andriušaitiene linksmino mokytojus linksmomis dainomis.
Po penkių pamokų visi susirinko mokyklos kieme stebėti šventės kulminacijos – Lašininio ir Kanapinio kovos bei Morės deginimo. Ir vėl šokiai, dainos. Mokiniai sukosi ratu ir dainavo, linksminosi. O labiausiai džiaugėsi aštuntokų auklėtojos, kad ugdytiniai taip aktyviai dalyvavo šventėje. Septintokų pagaminta Morė (patariant technologijų mokytojui S.Lauručiui ir auklėtojoms) supleškėjo ugnyje.

Gal iš tiesų tuoj ateis pavasaris?… Oi, kaip norim.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos